Gry do pobrania, gry download, pelne wersje gier, gry za free, gry do sciagniecia - logo serwisu RGAMEZ.pl


.: Menu
. Strona Główna
. Pełne Wersje Gier
. Gry Online

.: Gry
. Gry Akcji
. Gry Strzelaniny FPS
. Gry MMORPG/RPG
. Gry Strzelaniny Inne
. Gry Zręcznościówki
. Gry Strategiczne
. Gry Taktyczne
. Gry Bijatyki
. Gry Platformówki
. Gry Wyścigowe
. Gry Symulatory
. Gry Przygodówki
. Gry Logiczne/Inne
. Gry Online Flash

.: Statystyki
Wszystkich plików: 80
Wszystkich kategorii: 14
Pobrań: 889438


 Najnowsze pliki 
 1: Flappy Bird
[Dodane: 17-May-2014]

 2: Slender: The Eight Pages
[Dodane: 03-Oct-2013]

 3: World of Tanks
[Dodane: 22-Mar-2013]

 4: The Suffering
[Dodane: 04-Jul-2012]

 5: Diablo 3
[Dodane: 01-Jul-2012]

 6: Serwer Minecraft
[Dodane: 23-May-2012]

 7: GTA Grand Theft Auto London 1969
[Dodane: 26-Mar-2012]

 8: Far Cry
[Dodane: 25-Mar-2012]

 9: Postal 2 Share The Pain Multiplayer
[Dodane: 24-Mar-2012]

 10: League of Legends
[Dodane: 24-Mar-2012]


 Zaktualizowane 

 Najpopularniejsze 
 1: Counter Strike 1.6
[Pobrane: 50981 razy]

 2: Mortal Kombat 4
[Pobrane: 50774 razy]

 3: Trackmania Nations
[Pobrane: 49709 razy]

 4: Jazz Jackrabbit 2
[Pobrane: 47520 razy]

 5: Drift City
[Pobrane: 38235 razy]

 6: Enemy Territory
[Pobrane: 34915 razy]

 7: Desert Combat
[Pobrane: 32917 razy]

 8: GTA - Grand Theft Auto
[Pobrane: 32321 razy]

 9: Dave Mirra Freestyle BMX
[Pobrane: 29789 razy]

 10: Mario Forever
[Pobrane: 26943 razy]


Gry, Gry Download, Gry do sciagniecia, Gry do pobrania, Pelne Wersje Gier, Gry za Free, Gry za Darmo, Download, Gry, Games, Full Games, Gry Komputerowe, Gry PC, PC Games, Computer Games
Downloadów.: Inne
. Bramka SMS
. Bramka E-mail
. Bramka Gadu-Gadu
. Bramka Tlen

. Pogoda
. Kursy Walut
. Wiadomosci
. Wyniki LOTTO
. EURO 2012

. Recenzje gier
. Gry artykuły

.: Serwis
. Redakcja
. Copyright

. Toplista
. Archiwum
. Zawartość
. Mapa Serwisu 

gry

[ Główna | Dodaj plik | Nowy | Popularność | Najwyżej ocenione ]

Profil: GunZ The Duel


[ Komentarz | Dodatkowe informacje | Przegląd redaktora | Modyfikuj ]

Szczegóły oceniania
Razem głosów: 11
Ocena ogólna: 8.73

GunZ The Duel Gra Gunz The Duel gra akcji, Gunz The Duel za darmo do pobrania, darmowa gra Gunz The Duel download, Gunz The Duel do ściągnięcia, Gunz The Duel za darmo, gra za darmo Gunz, Gunz download, Gunz Third Person Perspective Shooter Download, Gunz Strzelanina TPP, Gunz The Duel Strzelnina z trzeciej osoby

GunZ The Duel jest internetowa gra akcji z widokiem z trzeciej osoby. W grze producenci chcieli połączyć cechy gry MMO - Massive Multilaplayer Online ze strzelanina TPP - Third Person Perspective oraz gra walki, dodając do tego elementy RPG, jak fakt, iż gracz za fragowanie innych zdobywa EXP i kolejne poziomy oraz może dokupywać ekwipunek taki jak bronie palne różnego kalibru, broń biała, lepsze armory, czyli ubrania dla postaci. Gra stawia na zręczność oraz refleks. Aby grac wystarczy pobrać darmowego klienta oraz po zarejestrowaniu się na stronie zalogować do gry.

Gra odznacza się dużym dynamizmem i szybką, wartką akcją. Postać (do wyboru gracz może stworzyć postać mężczyzny, jak również postać kobiety; może też dostosować wygląd postaci, jej twarzy, kolor włosów, czy też fryzurę), którą operuje gracz może walczyć zarówno korzystając z broni palnej, jak również z broni białej. (Oczywiście zależy to w dużej mierze od trybu rozgrywki można czasem korzystać np. tylko z broni białej lub też tylko z jakiegoś, konkretnego typu broni palnej). Do dyspozycji gracza oddano duży arsenał broni i tak jeśli chodzi o broń palną mamy do wyboru pistolety, pistolety maszynowe (Submachine Guns), zwane również w skrócie SMG. Oprócz też karabiny maszynowe, czy też karabiny szturmowe (Assult Guns), strzelby, rewolwery jak i cięższa artyleria, jak wyrzutnie rakiet i temuż podobne. Jeśli natomiast chodzi o broń białą, to można grać używając takich bajerów, jak: miecze, katany, noże, sztylety - relatywnie oczywiście każda z broni ma swoje plusy, jak minusy, jak również specjalne techniki walki. W grze w dużej mierze postawiono na styl gry, czyli specyficzne łączenie walki za pomocą broni białej oraz broni palnej. Są specjalne combosy, jak i techniki stosowane przez graczy i nawet w ciągu czasu, od kiedy gra istnieje wyróżnić można przeróżne techniki gry i tak np. styl koreański (korean style) charakteryzuje się szybkim "skakaniem" po ekarnie, stosowaniem wymyślnych trików za pomocą broni białej i łączenie tego ze stosowaniem broni palnej. Natomiast styl europejski (european style), to gra w taki sposób, jak w typową strzelaninę, czyli używanie broni palnej, a broni białej, jak katana, miecz lub sztylet tylko w kryzysowych sytuacjach, albo w zwartym starciu z bliska.

Grafika, dynamika oraz muzyka w grze są świetne i stoją naprawdę na wysokim poziomie. Grafika jest ciekawa, ładnie wykonane postacie, plansze gry (przestrzenie, pomieszczenia itd) jak również bardzo interesujące efekty specjalne. Gra przypomina czasem słynny film Matrix, bowiem podobnie jak w Matrixie, także i tutaj gracze biegają po ścianach, czy też wykonują inne, w rzeczywistości niemożliwe do wykonania akrobacje - podobnie sprawa ma się z niektórymi akrobatycznymi ciosami i technikami gry, o których wspomnieliśmy już powyżej. Do tego wszystkiego w głośnikach (bądź słuchawkach - w zależności od tego, za pomocą jakiego urządzenia wydobywa się dźwięk gracza) słychać dynamiczną, zachęcającą do gry, pobudzającą muzykę, miła dla ucha i świetnie wkomponowaną w klimat gry.

W grze znaleźć też można elementy typowe dla gier MMO oraz gier RPG (jRPG), jak również MMORPG. I tak gracz ma możliwość zakupu ubrania, dostosowania tym samym jego stylu, by był jak najbardziej cieszący oko, jak również inne elementy temu podobne. Do gry dodano również questy, które gracze mogą wykonywać, by dostawać EXP - czyli tzw. experience points. Po zdobyciu określonej ich ilości gracz zdobywa kolejny poziom doświadczenia. W grze występują również pieniądze, które gracz zdobywa za wygrywanie kolejnych starć z innymi graczami online, czy też przechodzeniu zwycięsko z zadań, misji (questów). Za zdobyte pieniądze można zakupić nową broń, czy też ubranie. Są dodane także inne przedmioty.

Podsumowując Gunz: The Duel to świetna gra akcji, z perspektywy trzeciej osoby, łącząca w sobie strzelaninę, bijatykę, grę walki, jak również elementy RPG oraz MMO. Zdecydowanie polecamy ją wszystkim fanom gier akcji, strzelanin, gier TPP, dynamicznych gier, czy też gier typu MMO. Gra Gunz The Duel do pobrania za darmo, Darmowa gra Gunz The Duel download do ściągnięcia w naszym serwisie RGAMEZ.

Wymagania sprzętowe:
Minimalne:
Procesor (CPU): Pentium III 500MHz
Pamięć: 256MB RAM
Karta Graficzna: Karta kompatybilna z DirectX 9.0 (Riva TNT)
Karta Muzyczna: kompatybilna z Direct3D
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, Vista, 7
Zainstalowane oprogramowanie: DirectX 9.0C
Zalecane:
Procesor (CPU): Pentium III 500MHz lub też szybszy
Pamięć: 512 RAM
Karta Graficzne: GeForce 4 MX lub szybsza


Producent: MAIET, Inc.
Licencja: Freeware Rozmiar pliku: 136 MB


[ Ściągnij ten plik teraz! ]

Zarejestrowanych użytkowników
Ilość ocen: 11
Awaria oceniania poprzez wartość
1 Głosów (9.1% razem głosów)0 Głosów (0.0% razem głosów)0 Głosów (0.0% razem głosów)0 Głosów (0.0% razem głosów)1 Głosów (9.1% razem głosów)0 Głosów (0.0% razem głosów)0 Głosów (0.0% razem głosów)0 Głosów (0.0% razem głosów)0 Głosów (0.0% razem głosów)9 Głosów (81.8% razem głosów)
12345678910
Oceny: 8.73
Najwyższe oceny: 10
Najniższe oceny: 1
Liczba komentarzy: 0


* Nota: Stosunek ocen użytkowników zarejestrowanych do ocen użytkowników niezarejestrowanych 10 Do 1.
Niezarejestrowanych użytkowników
Ilość ocen: 0
Brak głosów niezarejestrowanych użytkowników
Oceny:
Najwyższe oceny:
Najniższe oceny:
 


* Nota: Stosunek ocen użytkowników zarejestrowanych do ocen innych użytkowników 20 Do 1.
Głosujący z zewnątrz
Ilość ocen: 0
Brak zewnętrznych głosów
Oceny:
Najwyższe oceny:
Najniższe oceny:
 


[ Ściągnij ten plik teraz! | Oceń ten zasób ]


Czy to Twój zasób? Pozwól innym użytkownikom na ocenianie!
 


Polecamy: Skiny do Minecraft Minecraft
Copyright © 2006 - 2017 RGAMEZ All Rights Reserved