Gry do pobrania, gry download, pelne wersje gier, gry za free, gry do sciagniecia - logo serwisu RGAMEZ.pl


.: Menu
. Strona Główna
. Pełne Wersje Gier
. Gry Online

.: Gry
. Gry Akcji
. Gry Strzelaniny FPS
. Gry MMORPG/RPG
. Gry Strzelaniny Inne
. Gry Zręcznościówki
. Gry Strategiczne
. Gry Taktyczne
. Gry Bijatyki
. Gry Platformówki
. Gry Wyścigowe
. Gry Symulatory
. Gry Przygodówki
. Gry Logiczne/Inne
. Gry Online Flash

.: Statystyki
Wszystkich plików: 80
Wszystkich kategorii: 14
Pobrań: 898462


 Najnowsze pliki 
 1: Flappy Bird
[Dodane: 17-May-2014]

 2: Slender: The Eight Pages
[Dodane: 03-Oct-2013]

 3: World of Tanks
[Dodane: 22-Mar-2013]

 4: The Suffering
[Dodane: 04-Jul-2012]

 5: Diablo 3
[Dodane: 01-Jul-2012]

 6: Serwer Minecraft
[Dodane: 23-May-2012]

 7: GTA Grand Theft Auto London 1969
[Dodane: 26-Mar-2012]

 8: Far Cry
[Dodane: 25-Mar-2012]

 9: Postal 2 Share The Pain Multiplayer
[Dodane: 24-Mar-2012]

 10: League of Legends
[Dodane: 24-Mar-2012]


 Zaktualizowane 

 Najpopularniejsze 
 1: Counter Strike 1.6
[Pobrane: 51101 razy]

 2: Mortal Kombat 4
[Pobrane: 50883 razy]

 3: Trackmania Nations
[Pobrane: 49823 razy]

 4: Jazz Jackrabbit 2
[Pobrane: 47619 razy]

 5: Drift City
[Pobrane: 38368 razy]

 6: Enemy Territory
[Pobrane: 35049 razy]

 7: Desert Combat
[Pobrane: 33045 razy]

 8: GTA - Grand Theft Auto
[Pobrane: 32446 razy]

 9: Dave Mirra Freestyle BMX
[Pobrane: 29885 razy]

 10: Mario Forever
[Pobrane: 27060 razy]


Gry, Gry Download, Gry do sciagniecia, Gry do pobrania, Pelne Wersje Gier, Gry za Free, Gry za Darmo, Download, Gry, Games, Full Games, Gry Komputerowe, Gry PC, PC Games, Computer Games
Downloadów.: Inne
. Bramka SMS
. Bramka E-mail
. Bramka Gadu-Gadu
. Bramka Tlen

. Pogoda
. Kursy Walut
. Wiadomosci
. Wyniki LOTTO
. EURO 2012

. Recenzje gier
. Gry artykuły

.: Serwis
. Redakcja
. Copyright

. Toplista
. Archiwum
. Zawartość
. Mapa Serwisu 

gry

[ Główna | Dodaj plik | Nowy | Popularność | Najwyżej ocenione ]

Najbardziej popularne - Top 25
Pokaż Top: [ 10 - 25 - 50 | 1% - 5% - 10% ]


  Counter Strike 1.6  Popularność
Opis: Counter Strike CS Counter Strike Shooter FPP FPS The Best Game Tatctical Action CS 1.6 Counter Strike 1.6 download, Counter Strike 1.6 do pobrania, Counter Strike 1.6. non steam download, Counter Strike 1.6. non steam do pobrania, non steam, Counter Strike, CS 1.6 download Counter Strike CS FPS FPP Strzelanina Strzelanki Shooters Shooting Strzelanie Gra Gry Rgamez Grami Grom Gra Grze Download Pobierz za darmo darmo free freeware zupełnie za darmo

Opis: Counter Strike, zwany również w skrócie CS, jest to najsłynniejszy MOD do gry Half-Life, zmieniający ja w taktyczne pole walki do rozgrywki drużynowej w Internecie. Gracz CS'a opowiada się po stronie specjalnej grupy antyterrorystycznej lub przyłącza się do terrorystów.
Recenzja gry: Dnia 24-go kwietnia 2002 roku ujrzała wreszcie światło dzienne wersja 1.4 najpopularniejszej na świecie gry sieciowej Counter-Strike (w C-S'a gra na świecie 8.5 miliona ludzi, zaś w Q3 i UT zaledwie 2.5 miliona). Aby uniknąć bałaganu jaki powstał przy okazji przesiadki z 1.1 na 1.3, firma Valve (twórca wyżej wymienionego MODa do Half-Life) udostępniła najpierw update'y do serwerów, a dopiero dzień później, pod wieczór, nowa wersje klientów. Premiera opóźniła się niestety o ponad godzinę, ale około 21-ej kto żyw ruszył do szturmu na mocno przeciążone serwery w celu ściągnięcia nowego cuda.
Czy warto było czekać wiele miesięcy na aktualizacje i wiele godzin na jej pobranie? Zdecydowanie tak. Wersja 1.4 wprowadza kilka niewielkich, acz istotnych zmian. Najważniejsza jest ograniczenie możliwości skakania - w poprzednich generacjach Countera często można było zaobserwować niedorzeczne wprost działania niektórych graczy, polegające na małpim skakaniu dookoła celu i strzelaniu do niego. Trik był skuteczny, ale niezbyt zgodny z rzeczywistością - wyobrażacie sobie obładowanego bronią członka brygady antyterrorystycznej, wykonującego metrowe skoki przez cały czas trwania akcji? Teraz skakanie wygląda zupełnie inaczej - po każdym naciśnięciu "jump" spada prędkość biegu postaci, która po 3 skokach jest kompletnie uziemiona.
Druga istotna zmiana są modyfikatory celności. Strzelając podczas skoku nie da się już właściwie w nic trafić. Zwiększony został rozrzut broni podczas biegania, a zmniejszony przy kucaniu. Walka zmieniła się w pozycyjna - najbardziej popłaca skradnie się, kucanie i mierzenie - umiejętność zachowania zimnej krwi pod ostrzałem jest teraz bardzo ważna.
Trzecia zmiana nie odnosi się do bezpośredniego udziału w rozgrywce, ponieważ dotyczy jedynie trybu "spectator", używanego po śmierci postaci. Nowe sposoby obserwacji są strzałem w dziesiątkę. Pierwszy nich to FPP, w którym wcielamy się w żyjącego jeszcze kolegę z drużyny i podpatrujemy jak gra - bezcenna możliwość, pozwalającą uczyć się od lepszych graczy i zwracać uwagę na błędy w sztuce. Drugi spectator mode to taktyczny widok na cala mapę, pokazujący rozstawienie kolegów z własnego i wrogiego oddziału.
Reszta zmian jest kosmetyczna - przy podkładaniu bomby nie można się już poruszać, zmodyfikowano właściwości niektórych broni (MP5 jest nieco mniej celne niż w C-S 1.3), zwłoki zabitych zawodnik?w nareszcie nie znikają, plansza de_train jest o wiele jaśniejsza, a w panteonie map pojawiły się dwie nowe pozycje - de_chateau i cs_havana.
Od ukazania się 1.4 minęły już ponad 2 tygodnie - wystarczająco dużo czasu na sprawdzenie, jak poczynione zmiany sprawdzają się w grze. Miłośnicy C-S'a podzielili się oczywiście na dwa obozy, a kością niezgody stała się najbardziej kontrowersyjna zmiana - skoki.

Informacja: Aby grac przez internet, wymagany jest oryginalny CD-Key.

Polecamy wszystkim ściągnięcie gry Counter Strike, CS - Counter Strike 1.6. Ta kultowa już gra, będąca jedną z najpopularniejszych obecnie gier w Polsce i na świecie znajduje się w naszym serwsie RGAMEZ do pobrania zupełnie za darmo. W serwisie RGAMEZ znajdziesz najlepsze gry w najlepszej jakości do pobrania za friko, za free, gratisowo, darmowo.

Wymagania sprzętowe:
Procesor: Pentium II 300 Mhz
Pamięć: 64 MB RAM
Karta graficzna: Akcelerator 3D

Licencja: Freeware Rozmiar pliku: 379 MB
Dodano: 23-02-2008 Downloadów: 51101 Oceny: 8.0 (38 Głosów)
Oceń ten zasób | Detale
Kategoria: GRY/GRY TAKTYCZNE

  Mortal Kombat 4  Popularność
Opis: Mortal Kombat 4 Mortal Kombat IV Mortal Kombat 4 do pobrania, Mortal Kombat 4 download, Mortal Kombat 4 do ściągnięcia, darmowy Mortal Kombat 4

Czwarta odsłona najpopularniejszej swoimi czasy bijatyki na świecie. Mortal Kombat zna chyba każdy, jest to bardzo grywalna, krwawa bijatyka, w której wojownicy walczą aż do śmierci. Mortal Kombat 4 to pierwsza w pełni trójwymiarowa część serii śmiertelnego Pojedynku. Wcześniejsze były jedynie w 2D. W czwartej odsłonie producenci postawili na jakość postaci, a nie, jak to bywało w poprzednich częściach na ilość. W turnieju Mortal Kombat wygrają tylko najlepsi. Mortal Kombat to gra już kultowa. Postacie, takie jak Sub-Zero, Liu-Kang, Scorpion, Rayden, Shao-Tsun, Kung-Lao, Johnny Cage, Sonya, Kitana, Reptile i inni, to już postacie kultowe. Pewnie wielu również kojarzy Mamy oprócz starych zupełnie nowe, dodane w tej części, postacie. Polecamy!

Wymagania sprzętowe:
Procesor CPU: Procesor 200Mhz
Pamięć: RAM 32MB
Karta Graficzna: 8MB

Licencja: Abandon Rozmiar pliku: 13 MB
Dodano: 25-11-2006 Downloadów: 50883 Oceny: 8.0 (73 Głosów)
Oceń ten zasób | Detale
Kategoria: GRY/GRY BIJATYKI

  Trackmania Nations  Popularność
Opis: Trackmania Nations gra gry wyścigi do ściągnięcia Trackmania Natins racing games free do pobrania download gry games

Trackmania Nations to niesamowicie grywalne wyścigi, w której graczowi przyjdzie ścigać się bolidami Formuły 1. Gra jest bardzo ciekawa, a zarazem grywalna. Gracz do dyspozycji ma zróżnicowane tryby rozgrywki, zarówno te w trybie jednego gracza, czyli: Solo, Training, jak i najciekawszy w całej grze tryb rozrywki, czyli Multiplayer, gdzie przyjdzie zmierzyć się w wyścigach z graczami z całego świata. Gra naprawdę warta uwagi, jeżeli jeszcze nie grałeś, najwyższy czas nadrobić zaległości. Polecamy.

Licencja: Freeware Rozmiar pliku: 265 MB
Dodano: 04-12-2006 Downloadów: 49823 Oceny: 8.0 (77 Głosów)
Oceń ten zasób | Detale
Kategoria: GRY/GRY WYŚCIGOWE

  Jazz Jackrabbit 2  Popularność
Opis: Jazz Jackrabbit klasyka gry stare platformówki platformer 2D platformówka Jazz Jackrabbit 2 platformówki

Jazz Jackrabbit 2 jest sequelem bardzo popularnej, zabawnej a przede wszystkim niesamowicie grywalnej platformówki 2D. Głównym bohaterem gry jest królik, który za zadanie ma przemierzanie kolejnych poziomów, jak to w takich grach zwykle bywa. Gra zalicza się do kultowych, zyskała sobie swego czasu ogromna popularność.

Minimalne wymagania:
Procesor 233 Mhz, 64MB RAM, karta graficzna 8MB.

Licencja: Abandon Rozmiar pliku: 19 MB
Dodano: 26-11-2006 Downloadów: 47619 Oceny: 9.0 (68 Głosów)
Oceń ten zasób | Detale
Kategoria: GRY/GRY PLATFORMOWE

  Drift City  Popularność
Opis: Drift City Gra Game Wyścigi Arcade Racer MMO Drift City mmo racing game wyścigi racers
Drift City to oferowany przez koreańska firme NHN Corporation program z gatunku MMORG (Massive Multiplayer Online Racing Game), rywalizujący na tym polu przede wszystkim z takimi tytułami, jak Project: Torque czy Upshift StrikeRacer. Zarówno klient, jak i sama rozgrywka dostępne są za darmo, mamy jednak możliwość zakupienia wielu specjalnych, bonusowych przedmiotów za prawdziwa gotówke. Gra przenosi nas na Mittron Island, niewielka, ale bardzo dynamicznie rozwijająca się wysepkę gdzieś na północnym Pacyfiku, na której odkryto zupełnie nowe, niezwykle wydajne źródlo energii – mittron. Ludzie szybko nauczyli się z niego korzystać, konstruując wiele potężnych maszyn, napędzanych innowacyjnym paliwem. Założono nawet specjalna organizacje o nazwie Organization for Mittron Development (OMD), mająca na celu przede wszystkim zarządzanie rozwojem wyspy oraz kontrole wydobycia i dystrybucji mittronu. Niestety, z czasem lokalna społeczność zaczęły nękać bardzo niebezpieczne bandy bliżej niezidentyfikowanych pojazd?w (High-tech Unmanned Vehicles, w skrócie HUV), napędzanych właśnie nowoczesnym paliwem. Zagrożenie urosło do takich rozmiarów, ze w końcu mieszkańcy wyspy nie mogli już swobodnie poruszać się po mieście pieszo, w obawie przed HUVami. W efekcie OMD zdecydowało się zachęcić najlepszych na świecie kierowców, aby przybyli na Mittron Island i pomogli rozprawić się z tajemnicza organizacja, korzystając z szeregu ekskluzywnych pojazd?w z rewolucyjnym napędem. Rozgrywkę rozpoczynamy od określenia swej ksywki i wyboru pierwszej gabloty. Wyb?r mamy całkiem spory (przekonujące podobizny m. in. VW Golfa GTI, Nissana 240SX czy Hyundaia Tiburona), ale na tym poziomie auta praktycznie nie różnią się osiągami i pozwalają raczej na gruntowna naukę jazdy i tytułowego driftu, aniżeli na poważne ściganie. Po zakupach w trybie natychmiastowym zostajemy wysłani do pierwszego miasta, Moon Palace, gdzie rozpoczynamy wykonywanie mniej lub bardziej powiązanych ze sobą fabularnie misji. Zazwyczaj wymagają one dotarcia do danego miejsca w określonym czasie czy przejechania określonego odcinka w możliwie bezkolizyjny sposób, aczkolwiek zdarzają się nieco bardziej oryginalne pomysły. W międzyczasie możemy bez ograniczeń zwiedzać miasto i przyjmować różnego rodzaju misje specjalne (patrole, pościgi za HUVami, itp.), i to zarówno samodzielnie, jak i w towarzystwie maksymalnie trzech innych kierowców (party). W sumie odwiedzamy cztery miasta o otwartej strukturze i odmiennym wystroju. Każda lokacja zawiera 3-4 stacje OMD, na których zatankujemy paliwo, przyjmiemy nowe zlecenie czy spróbujemy swoich sil w próbie czasowej. Możemy także przenieść się do centrali (Driver Dome), w której odnajdujemy kluczowa infrastrukture (Auction House, Parts Shop, etc.). Znajdziemy tam również Battle Zone, specjalna strefę, w której rywalizujemy z innymi graczami w zorganizowanych wyścigach (nawet do 16 graczy na jednej trasie, indywidualnie lub zespołowo). W tym trybie jednak absolutnie niezbędną umiejętnością jest korzystanie z nadsterowności i kontrolowanych poślizgów – nie jest to jednak specjalnie skomplikowane. Model jazdy nie powinien nikomu sprawiać problemów, oprócz driftu pojazdy praktycznie nie traca przyczepności i sprawiają wrażenie przyklejonych do asfaltu, oczywiście dopóki nie wciśniemy specjalnego przycisku, odpowiedzialnego za efektowne power slide'y. Wszystkie występujące w grze pojazdy są wiernymi kopiami prawdziwych samochodów, dobrze znanych z rzeczywistości i tuningowego światka. Tylko nieliczne posiadają jednak prawdziwe nazwy i oznaczenia – NHN Corporation porozumiał się w tej sprawie wyłącznie z Chryslerem, będącym właścicielem m. in. marek Dodge i Jeep. W efekcie na jednej trasie Dodge Viper może rywalizować np. z Fondo (Mitsubishi Lancer Evo VIII), Ruby (BMW Z8) czy Tigerem (Alfa Romeo Spider). W sumie mamy do dyspozycji ponad 40 modeli, podzielonych na dziewięć klas. Każdy wóz możemy wyposażyć w różnego rodzaju ekwipunek, podzielony na cztery główne gałęzie (szybkość, przyspieszenie, booster oraz masywność). Możemy także bawić się w tuning optyczny, ale tutaj większość części dostępnych jest wyłącznie za prawdziwe pieniądze.

Rozsądne wymagania sprzętowe:
Procesor CPU: Pentium IV 2,4 GHz
Pamięć operacyjna: 512 MB RAM
Karta grafiki (akcelerator graficzny): 64 MB (Radeon 9600 lub lepsza)
Miejsce na dysku twardym: 1 GB HDD
System operacyjny: Windows XP. Windows Vista, Windows 7

Licencja: Freeware Rozmiar pliku: 700 MB
Dodano: 16-02-2008 Downloadów: 38368 Oceny: 9.0 (22 Głosów)
Oceń ten zasób | Detale
Kategoria: GRY/GRY WYŚCIGOWE

  Enemy Territory  Popularność
Opis: Enemy Territory gra za darmo Enemy Territory download gry
Wolfenstein Enemy Territory, ejst to świetna multiplayerowa strzelanina FPS, odznaczająca się dużą grywalnością oraz żywotnością rozrywki, W grze, mającej miejsce w realiach II wojny światowej stają na przeciw siebie wojska Alianów i Niemców. Oprócz zabijania się nawzajem drużyny maja także określone cele do wykonania. Do dyspozycji gracza oddano cały arsenał broni, zaczynając od noży do pistoletów, poprzez pistolety maszynowe, karabiny maszynowe, na bazookach, wyrzutniach rakiet i granatach kończąc. Gracz do dyspozycji ma także to, co oferuje jego otoczenie i tak można korzystać ze stacjonarnego karabinu maszynowego, czy też działa jeżdżącego czołgu. Interesującą rzeczą w grze jest podział graczy w drużynach na różnego typu klasy broni (pomysł zastosowany został także w słynnej grze Call of Duty: Modern Warfare). I tak mamy żołnierza, medyka, mechanika, czy też tzw. field ops. Gra mimo mijającego czasu cieszy się dużą popularnością wśród graczy i posiada dużą społeczność. Z pewnością warto w nią zagrać.
Licencja: Freeware Rozmiar pliku: 264 MB
Dodano: 27-11-2006 Downloadów: 35049 Oceny: 8.0 (22 Głosów)
Oceń ten zasób | Detale
Kategoria: GRY/GRY STRZELANINY FPS

  Desert Combat  Popularność
Opis: Desert Combat full games download Desert Combat pełne gry do ściągnięcia

Desert Combat to strzelanina FPS, czyli first person perspective shooter, będąca modem do gry Battlefield 1942. Akcja gry dzieje się we współczesności. Bardzo ciekawa pozycja dla każdego fana strzelanin. Do prawidłowego działania wymaga zainstalowanego Battlefield'a 1942. Grafika w grze jest ciekawa i jak to bywa w tego typu produkcjach, czyli strzelaninach FPP, tak i tutaj gracz obserwuje akcje z widoku pierwszej osoby. Podobnie dźwięki w grze. Grywalność jest na wysokim poziomie. Warto zagrać. Polecamy.

Minimalne wymagania:
Procesor Pentium III 800MHz, 128MB RAM, Karta graficzna 32MB.
Licencja: Freeware Rozmiar pliku: 591 MB
Dodano: 30-11-2006 Downloadów: 33045 Oceny: 8.0 (31 Głosów)
Oceń ten zasób | Detale
Kategoria: GRY/GRY STRZELANINY FPS

  GTA - Grand Theft Auto  Popularność
Opis: GTA - Grand Theft Auto GTA Grand Theft Auto
Pierwsza część kultowej serii gry akcji wszechczasów. Gra, mimo prostej grafiki, odznaczała się niesamowitą wręcz grywalnością oraz innowacyjnością. Grand Theft Auto podbił serca wielu graczy na całym świecie doczekując sie genialnych sequeli nieśmiertelnej serii. Jeżeli do tej pory nie grałeś najwyższy już czas nadrobić zaległości. Szczerze Polecamy!
W pierwszej części tej gry Grand Theft Auto, jaką jest gra akcji GTA możliwości gracza, jak również i samej gry są dosyć ograniczone w porównaniu do kolejnych części, czyli sequeli gry, aczkolwiek mimo wszystko na pewno warto zagłębić się w nieco archaicznie wyglądający, acz równie świetny i klimatyczny świat kultowej gry akcji GTA 1.

Wymagania sprzętowe:
Procesor 200Hz
Pamięć: 32MB RAM
Karta grafiki 8 MB.

Licencja: Freeware Rozmiar pliku: 336 MB
Dodano: 25-11-2006 Downloadów: 32446 Oceny: 8.0 (41 Głosów)
Oceń ten zasób | Detale
Kategoria: GRY/GRY AKCJI

  Dave Mirra Freestyle BMX  Popularność
Opis: Dave Mirra Freestyle BMX download Dave Mirra Freetyle BMX gra

Dave Mirra Freestyle BMX to zręcznościowy symulator jazdy na rowerze typu BMX. Gra, podobnie jak słynna seria Tony Hawk (Tony Hawk Pro Skater, to seria gier, będącym symulatorem jazdy wyczynowej na deskorolce, czyli: skateboarding game) stawia przede wszystkim na wykonywanie ewolucyjnych tricków i kaskaderskich wyczyn?w. Warto zagrać,

Wymagania sprzętowe:
Procesor Pentium 200Mhz
Pamięć systemowa: 32MB RAM
Karta graficzna 8MB wideo

Licencja: Freeware Rozmiar pliku: 48 MB
Dodano: 27-11-2006 Downloadów: 29885 Oceny: 9.0 (29 Głosów)
Oceń ten zasób | Detale
Kategoria: GRY/GRY SYMULATORY/SIMY

  Mario Forever  Popularność
Opis:

Mario Forever to platformowa przeróbka gry Super Mario. Bardzo ciekawa, warta zagrania, grywalna pozycja. Mario Forever to darmowa platformówka 2D, free 2D plaftormer, stworzona w stylu retro - nawiązująca do wcześniej wspomnianej gry Super Mario, stworzonej na platformę NES, tym razem pojawia się na platformę PC, jako Mario Forever. Zapewne wszyscy fany takich tytułów, jak Super Mario Bros., czy też gier z gatunku gry platformówki, gry platformowe, platformówki 2D, gry platformowe za darmo do ściągnięcia, gry za darmo do pobrania, pełne wersje gier download - ucieszą się z tego, iż ich ulubiona gra została przekonwertowana i mogą teraz ściągnąć i grać w jej remake, pełna wersja gry Mario dostępna za darmo download.

Grafika i muzyka, jak jest bliźniaczo podobna do słynnej gry Mario Bros. Nasza postać widoczna jest z tzw. widoku z boku. Grywalność również jest bliźniaczko podobna i tak, jak to miało miejsce w grze Super Mario Bros. - tak i tutaj - skaczemy po platformach, zabijamy potwory i musimy dojść do konkretnego celu. Tak, jak w przypadku gry Mario Bros., tak i tutaj łapiemy znaczki, bonusy, power-up'y i temuż podobne gadżety, aby w końcu zakończyć poziom, przejść do następnego, a w efekcie zakończyć grę.

Podsumowując gra Mario Forever jest zdecydowanie godna polecenia wszystkim fanom gier platformowych, gier retro oraz oczywiście fanom nieśmiertelnego, wąsatego hydraulika Mario (wraz z innymi postaciami, będącymi bohaterami platformówek, wyścigówek i innych gier, stworzonymi oczywiście przez giganta komputerowej rozrywki, czyli Nintendo).

Licencja: Freeware Rozmiar pliku: 14 MB
Dodano: 27-11-2006 Downloadów: 27060 Oceny: 8.0 (52 Głosów)
Oceń ten zasób | Detale
Kategoria: GRY/GRY PLATFORMOWE

  Blood 2: The Chosen  Popularność
Opis: Blood 2 The Chosen pełna wersja gry, pełne gry da darmo do ściągnięcia download do pobrania full pełne strzelaniny First Person Perspective darmowe strzelaniny do pobrania FPP

Blood 2: The Chosen (z angielskiego: Krew 2: Wybrany) to kontynuacja świetnej, bardzo popularnej jak na owe czasy strzelaniny FPS. Akcja gry toczy się w 2028 roku, 100 lat po wydarzeniach z pierwszej części. W tym kultowym FPS'ie na gracza czeka mnóstwo dynamicznej, krwawej akcji, krwawych pojedynków z przeciwnikami, a wszystko stworzone na genialnym, jak na owe czasy engine'ie graficznym i oczywiście wszystko połączone niesamowitymi pokładami grywalnosci. Szczerze polecamy.

Wymagania sprzętowe:
Procesor CPU: 200Mhz
Pamięć: 64MB RAM
Karta grafik: 8MB pamięci graficznej


Licencja: Freeware Rozmiar pliku: 108 MB
Dodano: 27-11-2006 Downloadów: 25878 Oceny: 8.0 (10 Głosów)
Oceń ten zasób | Detale
Kategoria: GRY/GRY STRZELANINY FPS

  WolfTeam  Popularność
Opis: WolfTeam Modern Action MMO FPS Adventure darmowa gra do pobrania RGAMEZ najlepsze gry  zawsze za darmo WolfTeam
Woltteam jest unikalna gra z gatunku FPS - first Perspective Shooter - w bardzo dobry sposób pleciony z popularnym ostatnio wśród gier MMO gatunkiem Modern Action. Przed graczem postawiona jest rola człowieka, posiadającego zdolność transformacji w wilka. W grze można dostrzec inspirację ze słynnych FPS shooter, jak chociażby sławny Counter Strike, z drugiej jednak strony dodano elementy MMO akcji, jak chociażby elementy walki wilków, przypominające w swojej formie takie tytuły, jak chociażby Gunz The Duel. W sumie Wolfteam tworzy naprawdę unikalna kompozycje ogromnej dawki grywalności, dziki połączeniu najlepszych cech shooterów z widokiem z pierwszej osoby - FPP/FPS z grami akcji oraz ostatnio tak popularnymi elementami MMO/MMOG. Calosc sprawia, ze żaden fan gatunków takich jak FPSy, gry akcji, czy MMOG nie przejdzie obok tego tytułu obojętnie. Szczerze polecamy!
Wymagania Systemowe:
* Windows 98, Windows 2000, Windows Vista or Windows XP
* Intel Pentium 4 or AMD Athlon 1.4 GHz
* 512 MB or more of RAM
* GeForce 5800 or higher video card
* 400 MB free HD space
* 56 kbit/s or faster Internet connection
Licencja: Freeware Rozmiar pliku: 300 MB
Dodano: 16-02-2008 Downloadów: 24984 Oceny: 7.0 (23 Głosów)
Oceń ten zasób | Detale
Kategoria: GRY/GRY AKCJI

  Urban Terror  Popularność
Opis: Urban Terror Quake 3 Arena Quake III Arena mod shooter fps games Urban Terror Quake 3 Arena mod strzelaniny fps first perspective shooters Quake III mods files pobierz download  games gry

Urban Terror jest to mod do gry Quake 3 Arena. Założeniem twórców tej modyfikacji było wprowadzenie do gry elementów taktycznych. Urban Territory czerpie swoje inspiracje z gier takich taktycznych strzelanin FPS, czyli first person perspective, jak Counter Strike i łączy to z wpływami z gier stawiających przede wszystkim na akcje, jak chociażby Enemy Territoryy (także do pobrania w naszym serwisie). Generalnie, od strony gracza, dostajemy całkiem ciekawe połączenie akcji oraz taktyki w jednym.
Licencja: Full Rozmiar pliku: 453 MB
Dodano: 10-12-2006 Downloadów: 22837 Oceny: 8.0 (14 Głosów)
Oceń ten zasób | Detale
Kategoria: GRY/GRY STRZELANINY FPS

  GunZ The Duel  Popularność
Opis: GunZ The Duel Gra Gunz The Duel gra akcji, Gunz The Duel za darmo do pobrania, darmowa gra Gunz The Duel download, Gunz The Duel do ściągnięcia, Gunz The Duel za darmo, gra za darmo Gunz, Gunz download, Gunz Third Person Perspective Shooter Download, Gunz Strzelanina TPP, Gunz The Duel Strzelnina z trzeciej osoby

GunZ The Duel jest internetowa gra akcji z widokiem z trzeciej osoby. W grze producenci chcieli połączyć cechy gry MMO - Massive Multilaplayer Online ze strzelanina TPP - Third Person Perspective oraz gra walki, dodając do tego elementy RPG, jak fakt, iż gracz za fragowanie innych zdobywa EXP i kolejne poziomy oraz może dokupywać ekwipunek taki jak bronie palne różnego kalibru, broń biała, lepsze armory, czyli ubrania dla postaci. Gra stawia na zręczność oraz refleks. Aby grac wystarczy pobrać darmowego klienta oraz po zarejestrowaniu się na stronie zalogować do gry.

Gra odznacza się dużym dynamizmem i szybką, wartką akcją. Postać (do wyboru gracz może stworzyć postać mężczyzny, jak również postać kobiety; może też dostosować wygląd postaci, jej twarzy, kolor włosów, czy też fryzurę), którą operuje gracz może walczyć zarówno korzystając z broni palnej, jak również z broni białej. (Oczywiście zależy to w dużej mierze od trybu rozgrywki można czasem korzystać np. tylko z broni białej lub też tylko z jakiegoś, konkretnego typu broni palnej). Do dyspozycji gracza oddano duży arsenał broni i tak jeśli chodzi o broń palną mamy do wyboru pistolety, pistolety maszynowe (Submachine Guns), zwane również w skrócie SMG. Oprócz też karabiny maszynowe, czy też karabiny szturmowe (Assult Guns), strzelby, rewolwery jak i cięższa artyleria, jak wyrzutnie rakiet i temuż podobne. Jeśli natomiast chodzi o broń białą, to można grać używając takich bajerów, jak: miecze, katany, noże, sztylety - relatywnie oczywiście każda z broni ma swoje plusy, jak minusy, jak również specjalne techniki walki. W grze w dużej mierze postawiono na styl gry, czyli specyficzne łączenie walki za pomocą broni białej oraz broni palnej. Są specjalne combosy, jak i techniki stosowane przez graczy i nawet w ciągu czasu, od kiedy gra istnieje wyróżnić można przeróżne techniki gry i tak np. styl koreański (korean style) charakteryzuje się szybkim "skakaniem" po ekarnie, stosowaniem wymyślnych trików za pomocą broni białej i łączenie tego ze stosowaniem broni palnej. Natomiast styl europejski (european style), to gra w taki sposób, jak w typową strzelaninę, czyli używanie broni palnej, a broni białej, jak katana, miecz lub sztylet tylko w kryzysowych sytuacjach, albo w zwartym starciu z bliska.

Grafika, dynamika oraz muzyka w grze są świetne i stoją naprawdę na wysokim poziomie. Grafika jest ciekawa, ładnie wykonane postacie, plansze gry (przestrzenie, pomieszczenia itd) jak również bardzo interesujące efekty specjalne. Gra przypomina czasem słynny film Matrix, bowiem podobnie jak w Matrixie, także i tutaj gracze biegają po ścianach, czy też wykonują inne, w rzeczywistości niemożliwe do wykonania akrobacje - podobnie sprawa ma się z niektórymi akrobatycznymi ciosami i technikami gry, o których wspomnieliśmy już powyżej. Do tego wszystkiego w głośnikach (bądź słuchawkach - w zależności od tego, za pomocą jakiego urządzenia wydobywa się dźwięk gracza) słychać dynamiczną, zachęcającą do gry, pobudzającą muzykę, miła dla ucha i świetnie wkomponowaną w klimat gry.

W grze znaleźć też można elementy typowe dla gier MMO oraz gier RPG (jRPG), jak również MMORPG. I tak gracz ma możliwość zakupu ubrania, dostosowania tym samym jego stylu, by był jak najbardziej cieszący oko, jak również inne elementy temu podobne. Do gry dodano również questy, które gracze mogą wykonywać, by dostawać EXP - czyli tzw. experience points. Po zdobyciu określonej ich ilości gracz zdobywa kolejny poziom doświadczenia. W grze występują również pieniądze, które gracz zdobywa za wygrywanie kolejnych starć z innymi graczami online, czy też przechodzeniu zwycięsko z zadań, misji (questów). Za zdobyte pieniądze można zakupić nową broń, czy też ubranie. Są dodane także inne przedmioty.

Podsumowując Gunz: The Duel to świetna gra akcji, z perspektywy trzeciej osoby, łącząca w sobie strzelaninę, bijatykę, grę walki, jak również elementy RPG oraz MMO. Zdecydowanie polecamy ją wszystkim fanom gier akcji, strzelanin, gier TPP, dynamicznych gier, czy też gier typu MMO. Gra Gunz The Duel do pobrania za darmo, Darmowa gra Gunz The Duel download do ściągnięcia w naszym serwisie RGAMEZ.

Wymagania sprzętowe:
Minimalne:
Procesor (CPU): Pentium III 500MHz
Pamięć: 256MB RAM
Karta Graficzna: Karta kompatybilna z DirectX 9.0 (Riva TNT)
Karta Muzyczna: kompatybilna z Direct3D
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, Vista, 7
Zainstalowane oprogramowanie: DirectX 9.0C
Zalecane:
Procesor (CPU): Pentium III 500MHz lub też szybszy
Pamięć: 512 RAM
Karta Graficzne: GeForce 4 MX lub szybsza

Licencja: Freeware Rozmiar pliku: 136 MB
Dodano: 25-11-2006 Downloadów: 21224 Oceny: 8.0 (11 Głosów)
Oceń ten zasób | Detale
Kategoria: GRY/GRY AKCJI

  Soldier Front  Popularność
Opis: Soldier Front FPP FPS Shooter Strzelanina Gra gra gry game do pobrania za darmo Soldier Front

Soldier Front to pierwszoosobowa strzelanka od studia NHN Games. Ten przeznaczony do rozgrywek sieciowych FPS jest ukierunkowany na zaserwowanie odbiorcom maksymalnie realistycznych doznań w zakresie działań wojennych prowadzonych przez wyspecjalizowane jednostki wojskowe. Opisywane dzieło czyli gra strzelanka strzelanina Soldier Front pozwala nam na wcielenie się w żołnierza takich organizacji, jak brytyjski SAS (Special Air Service), GSG-9, GIGN oraz Delta Force. Poszczególne frakcje różnią się umundurowaniem, taktyka walki oraz posiadanymi rodzajami broni. Graczom dane jest wcielić si w agenta jednej z nich, by następnie wziąć udział w szeregu misji, toczonych na wirtualnych polach walki. W grze Soldier Front mamy do naszej dyspozycji oddano trzy online’owe tryby zabawy – Single Battle, Team Battle oraz Clan Combat. Pierwsza z opcji nie wymaga od nas specjalnych zdolności bojowych – musimy jedynie skupić się na zastrzeleniu wszystkich osób, jakie zobaczymy na ekranie. O wiele bardziej wymagająca jest druga kampania, będąca zbiorem czterech operacji. Zadania te to krótkie, zazwyczaj kilkuminutowe wyprawy, w których w zależności od upodoba? twórców wraz z nasza drużyna zajmujemy się podkładaniem bomb, ucieczkami z bazy wojskowej lub tez strzeżeniem ważnego obiektu strategicznego. Clan Combat natomiast to – jak sama nazwa wskazuje – walka pomiędzy dwoma zespołami, zarejestrowanymi w świecie gry jako klany. Na podstawie tej opcji tworzone są turnieje oraz pojedyncze zawody w Soldier Front. Twórcy dzieła nie zapomnieli również o uraczeniu nas potężnymi narzędziami zagłady. Wśród udostępnionych przez nich giwer znalazły się takie legendy, jak MP5, M16, AK-74 czy Beretta M92. Jednocześnie możemy nosić przy sobie dwa typy broni. Ponadto umożliwiono nam także gromadzenie innych, przydatnych przedmiot?w, np. granatów dymnych i odłamkowych, gazu łzawiącego czy noża, będącego na wyposażeniu amerykańskiej armii. Nasze działania toczymy w czterech różnorodnych lokacjach, rozmieszczonych w najróżniejszych miejscach na kuli ziemskiej. Za sprawa Soldier Front przenosimy się do Irlandii, Ekwadoru, Egiptu oraz Chin, by zgodnie ze scenariuszem gry wszędzie zaprowadzać lad i porządek. Warto odnotować, ze za szczególne zasługi wojenne jesteśmy honorowani cennymi odznaczeniami. Dzięki temu przy odrobinie szczęścia i umiejętności możemy w mgnieniu oka stać się nie tylko sierżantem czy majorem, ale nawet generałem.
Rozsądne wymagania sprzętowe:
Procesor CPU: Pentium III 1.2 GHz
Pamięć: 512 MB RAM
Karta grafiki 128MB (GeForce 4 lub lepsza)

Licencja: Freeware Rozmiar pliku: 276 MB
Dodano: 16-02-2008 Downloadów: 18140 Oceny: 9.0 (5 Głosów)
Oceń ten zasób | Detale
Kategoria: GRY/GRY STRZELANINY FPS

  Theme Hospital  Popularność
Opis: Theme Hospital games gry free download Theme Hospital do pobrania za darmo

Theme Hospital to klasyka wśród strategii czasu rzeczywistego RTS. Zadaniem gracza jest zarządzanie szpitalem. Gra jest nie dość ze niesamowicie grywalna to jeszcze dużo w niech humoru i specyficznego podejścia twórców do tej gry. Jeżeli jeszcze nie grałeś(as) już najwyższy czas nadrobić zaległości.

W grze Theme Hospital w ręce gracza zostaje oddany cały szpital, który ma on zbudować od podstaw i stworzyć najlepszą tego typu placowkę w okolicy. Jeśli wydaje Ci się, że gra jest smutna, czy poważna, jak sama jej tematyka - czyli szpital, dolegliwości, choroby, etc - jesteś w wielkim błędzie. Grę twórcy stworzyli w zdecydowanym humorystycznym klimacie i nawet choroby, z którymi przychodzą pacjenci zdecydowanie należą do śmiesznych - można spotkać pacjentów z dużymi głowami, albo chorujących na niewidzialność. Twórcy postawili na humorystyczne podejście i udało im się to zdecydowanie. Do tego grę okraszono taką samą z lekka humorystyczną grafiką, jak również - jak wspomniałem wcześniej - ciekawym, niepowtarzalnym, z lekka zdystansowanym podejściem do samego tematu gry. Do tego oczywiście nieprzeciętna grywalność tego produktu sprawia, iż trudno będzie Ci się oderwać od monitora. Mimo, że gra już ma swoje lata, to potrafi wciągnąć na dłużej do komputera. Polecamy do pobrania grę Theme Hospital dostępną w naszym serwisie RGAMEZ za darmo do pobrania download.

Minimalne wymagania sprzętowe:
Procesor: 166 Mhz
Pamięć: 32MB RAM
Karta Graficzna: Akcelerator graficzny 4MB

Licencja: Freeware Rozmiar pliku: 43 MB
Dodano: 30-11-2006 Downloadów: 16574 Oceny: 8.0 (34 Głosów)
Oceń ten zasób | Detale
Kategoria: GRY/GRY STRATEGICZNE

  Mini Racing Online  Popularność
Opis: Mini Racing Online wyścigi gry Mini Racing Online download
Niesamowite wyścigi Formuły 1 online. Mimo pozornej prostoty, jest to bardzo grywalna gra, która bez wątpienia zainteresuje każdego fana wyścigów. Polecamy.
Licencja: Freeware Rozmiar pliku: 11 MB
Dodano: 27-11-2006 Downloadów: 16573 Oceny: 8.0 (18 Głosów)
Oceń ten zasób | Detale
Kategoria: GRY/GRY WYŚCIGOWE

  Cabal Online  Popularność
Opis: Cabal Online Gra Download Gry Full Games Download Cabal Online game games mmo massive mulitplayer online role playing game
Cabal koreańskiego studia EST Games to kolejny przedstawiciel, coraz popularniejszego, gatunku MMORPG. Twórcy proponują swoistą mieszankę elementów klasycznych dla RPG, ubarwionych koniecznością rozwiązywania zagadek logicznych i doprawionych dużą dawką akcji (ze zdecydowana przewaga tych ostatnich). Historia rozgrywa się w krainie Navereth, niegdyś kompletnie zniszczonej przez siły natury. W?wczas ludzkość podniosła się po upadku dzięki grupce wizjonerów, wielkich mistrzów Force Power. To oni poprowadzili ocalałych ku odrodzeniu i lepszej przyszłości. Minely wieki, świat wydaje się zapominać o tragedii mającej miejsce tysiąc lat wcześniej, a tymczasem uśpione zło znów podnosi głowe. Gracze wcielają się w postaci herosów zamieszkujących Navereth. Każdy ma szanse zostania bohaterem, tym który odkryje wielki spisek, i zapobiegnie ponownej zagładzie. Do wykonania jest cale mnóstwo questów związanych z główna intryga, jak i zada? pobocznych. Gracze przemierzają, w pojedynkę lub w grupach, olbrzymi świat składający się z około trzystu lokacji (głównie podziemi). Gra wymaga nie tylko zręcznych dłoni ale i giętkiego umysłu, na swej drodze bohaterowie spotykają niemało zagadek i pułapek wymagających logicznego myślenia. Jednak najważniejszym aspektem w Cabalu jest walka. Navereth aż roi sie od bestii pragnących włączyć Cię do swego menu. Niejeden raz staniesz także oko w oko z graczem mającym wrogie zamiary (PvP). System walki nie ma nic wspólnego z RPG – owymi turami lub nieśmiertelnym zestawem attack–magic–defend–item. To czego doświadczamy w Cabal to błyskawiczna, krwawa i dynamiczna ml?cka rodem z najlepszych bijatyk. Na pierwszy plan zdecydowanie wysuwa sie akcja, potyczki są niesamowicie szybkie i widowiskowe. Bohaterowie dysponują niemałą ilością ciosów, ale autorom udało się stworzyć łatwy do opanowania system sterowania, dzięki czemu, sprawnie poradzą sobie zarówno wielbiciele gier akcji, jak i Ci którzy nie mieli większej styczności z bijatykami. Cabal ma jeszcze jedna zaletę: programiści z EST Games, stworzyli silnik graficzny pozwalający zachować wysoką jakość detali nawet na słabszych maszynach.
Licencja: Freeware Rozmiar pliku: 2.44 GB
Dodano: 15-02-2008 Downloadów: 14062 Oceny: 9.0 (16 Głosów)
Oceń ten zasób | Detale
Kategoria: GRY/GRY RPG/MMO/MMORPG

  Purge Jihad  Popularność
Opis: Purge Jihad Gra game first person perspective shooter for free to download now in rgamez website Purge Jihad Free For Play FPP FPS Shooter Shoot'em Up Online On-Line Multiplayer Massive Multiplayer Online Shooter Shooting Game

Purge Jihad to kontynuacja wydanego na początku 2003 roku shootera Purge. Gra bezpośrednio na tym produkcie nie bazuje, nawiązuje natomiast do wydanej w 1997 roku konwersji do Quake'a 1 - "FvF" ("Future vs Fantasy").
Zapowiedz: Połączenie strzelaniny FPP z role-playing? Czy to możliwe? Programiści Freeform Interactive buńczucznie twierdza, ze owszem, jak najbardziej. Przygotowana przez nich gra Purge jest tego najlepszym dowodem - od ponad roku przyciąga do siebie zagorzałych miłośników strzelania w Internecie. Wok?l programu wyrosła już całkiem znaczna społeczność internetowa, która gra, spotyka się na turniejach i tworzy fansajty. A ze właśnie nadchodzi nowa wersja programu (klienta Purge: Jihad w dystrybucji 2.0.1 można już od paru dni ściągnąć z sieci), postanowiliśmy przypomnieć ów tytuł naszym czytelnikom.
GARŚĆ FAKTÓW Z PRZESZŁOŚCI
Pierwsza, bardzo wczesna wersja programu powstała w 1996 roku. Była to wówczas klasyczna konwersja pierwszej części Quake, zatytułowana Future versus Fantasty. Jeden z jej tryb?w nazywał się Purge. Na środku mapy stal ołtarz, a przy nim Artefakt Boskości. Gracz, który go dopadał, zamieniał się w bóstwo. Miał ograniczone możliwości bitewne, ale stojąc na ołtarzu mógł spełniać prośby współgraczy i np. dostarczać im amunicji. Rok później grupa graczy z FvF Quakeworld stworzyła Jihad, modyfikacje Purge, w której każda z drużyn miała swój ołtarz. Stad zresztą wzięła się nazwa moda, oznaczająca świętą Wojnę.
JIHAD W NOWEJ WERSJI
W grze Purge: Jihad sprawę rozwiązano troszkę inaczej. Oczywiście pozostawiono pomysł z bogiem dostarczającym graczom bonusów, pozostawiono tez po jednym ołtarzu dla każdej z walczących stron, tyle ze teraz role bóstwa pozostawiono komputerowi. Oznacza to, ze stwórcy nie można zabić - po prostu jest on wirtualnym bytem nieprzerwanie rezydującym na planszy.
W oryginale gracze musieli prosić (czy raczej modlić się) o dary. W nowej wersji łaskawca sam rozdaje bonusy osobom znajdującym się w pobliżu ołtarza. Ponadto gracze zostali podzieleni na dwa zwalczające się obozy. Wybrańcami dowodzi Mabius, zaś Zakonem niejaki Evod. Każdy z nich ma swa historie, która oczywiście nie ma większego znaczenia dla rozgrywki. Znacznie ciekawszy jest fakt, ze zgodnie ze współczesnymi trendami wrzucania elementów RPG do każdej liczącej się produkcji, w Purge: Jihad postacie opisane są 30 cechami. Można je oczywiście rozwijać, ukierunkowując rozwój bohatera i dopasowując jego umiejętności do preferowanej przez drużynę taktyki.

Wymagania sprzętowe:
CPU: Pentium III 1 GHz Pamięć: 256MB RAM
Grafika: 64 MB akcelerator 3D
Dysk twardy: 700 MB HDD
Internet: łącze ISDN lub szybsze


Licencja: Rozmiar pliku: 350 MB
Dodano: 24-02-2008 Downloadów: 13915 Oceny: 7.0 (4 Głosów)
Oceń ten zasób | Detale
Kategoria: GRY/GRY STRZELANINY FPS

  FEAR Combat  Popularność
Opis: FEAR Combat Gra F.E.A.R. Combat Gra
F.E.A.R Combat - First Encounter Assault Combat jest to gra przeznaczona dla trybu multiplayer. F.E.A.R. Combat jest multiplayerowym dodatkiem do gry F.E.A.R. F.E.A.R Combat jest dodatkiem w pełni stand-alone, czyli nie wymaga do prawidłowego działania F.E.A.R.'a. Jest to gra bardzo grywalna, oraz dynamiczna, posiada wszelkie cechy dobrego FPS'a (FPS - First Person Perspective). Wystarczy jedynie ją pobrać oraz po rejestracji na oficjalnej stronie otrzymać kod aktywacyjny, aby móc bez najmniejszego problemu grac na każdym praktycznie serwerze.
Minimalne wymagania: PentiumIV, 512 RAM, Karta graficzna 128MB video z obsluga pixel shader.
Licencja: Freeware Rozmiar pliku: 1.76 GB
Dodano: 24-11-2006 Downloadów: 13744 Oceny: 8.0 (4 Głosów)
Oceń ten zasób | Detale
Kategoria: GRY/GRY STRZELANINY FPS

  Bewejeled 2 Deluxe  Popularność
Opis: Bejeweled 2 Deluxe Games Games Logic Puzzle Bejeweled 2 gra gry logiczna logiczne puzzle za darmopuzle

Bejeweled 2 Deluxe, wyprodukowana przez PopCapGames to jedna z popularniejszych ostatnimi czasy gier logicznych, z kategorii puzzle. Przez wielu jest ona uważana za następce tetrisa. W grze Bejeweled 2 Deluxe głównym celem gracza jest układanie obok siebie co najmniej trzech diament?w takiego samego koloru. Można je łączyć w pionie lub poziomie. Po ułożeniu trzech obok siebie następuje ich zniszczenie. Po uzyskaniu odpowiedniej ilości punktów użytkownik przenosi się do następnego planu. Do wybory 4 tryby gry: Action, Puzzle, Endless, Classic.

Minimalne wymagania sprzętowe:
CPU: 500MHz
Pamięć: 128M RAM
Oprogramowanie: DirectX 7.0

Licencja: Shareware Rozmiar pliku: 10 MB
Dodano: 23-02-2008 Downloadów: 13701 Oceny: 9.0 (2 Głosów)
Oceń ten zasób | Detale
Kategoria: GRY/LOGICZNE/INNE

  Iron War  Popularność
Opis: Iron War free online games download for free Iron War darmowe gry do pobrania za darmo do ściągnięcia
Iron War gra akcji jest multiplayerowa gra akcji, w której gracze staja na przeciw siebie w pojedynku, jako dowódcy mechów. Oprócz standardowej akcji w grze można znaleźć także dużo elementów RPG.
W grę z pewnością warto zagrać chociażby ze względu na pomysł, jaki jej przewodzi, czyli walki robotów. Mimo, iż walki robotów, to ostatnio popularniejszy temat, ze względu na kinowy hit Transformers, to gier, a szczególnie gier, typu gry akcji, gdzie walczą między sobą roboty wcale tak wiele nie można uświadczyć. Tym bardziej, tak, jak w tym przypadku, kiedy mamy do czynienia z grą całkowicie darmową, na licencji freeware, bowiem Iron War to komputerowa gra do pobrania, gra do grania absolutnie za darmo, bez dodatkowych opłat,

Dlatego też tym bardziej zachęcamy do pobierania i gry.

Licencja: Freeware Rozmiar pliku: 84 MB
Dodano: 06-12-2006 Downloadów: 12625 Oceny: 9.0 (16 Głosów)
Oceń ten zasób | Detale
Kategoria: GRY/GRY AKCJI

  Kal Online  Popularność
Opis: Kal Online Kal Online download for free, Kal Online do pobrania za darmo, darmowy Kal Online do ściągnięcia bez dodatkowych opłat
Kal Online jest gra MMORPG - Massive Multiplayer Online Role Playing Game - produkcji koreańskiej. W grze dodane oryginalne elementy kultury koreańskiej, jak chociażby charakterystyczna muzyka (Background Music), którą można usłyszeć, grając w grę. W przypadku gry Kal Online mamy do wyboru na początku, gdy wybieramy postać - kilka klas postaci. Możemy następnie swoją postać rozwijać i w zależności od tego, jak wraz z grą posuwamy się naprzód, nasz bohater zdobywa kolejne poziomy - kolejne levele, po czym staje się coraz silniejszy, odporniejszy, szybszy, zdobywając to przy tym coraz lepszą broń, oręż, ekwipunek, coraz lepsze umiejętności, może używać coraz lepsze, potężniejsze czary i pokonywać lepiej i skuteczniej zarówno moby, czyli potwory sterowane przez algorytm gry jak i przeciwników w postaci innych graczy znajdujących się w - jak to ma miejsce w tego typu produkcjach - ogromnym świecie gry.
Licencja: Freeware Rozmiar pliku: 240 MB
Dodano: 28-11-2006 Downloadów: 12347 Oceny: 9.0 (12 Głosów)
Oceń ten zasób | Detale
Kategoria: GRY/GRY RPG/MMO/MMORPG

  Command & Conquer  Popularność
Opis: Commnad & Conquer RTS Commnad and Conquer strategie C&C

Command and Conquer, C&C, to wręcz kult, jeśli chodzi o zarówno płatne, komercyjne, jak i darmowe gry strategie czasu rzeczywistego, czyli tzw. RTS'y. Command & Conquer doczekał się wielu kontynuacji. C&C to tak naprawdę pierwsza z części kultowej serii Westwood Studios. Commnad & Conquer jest to strategia RTS - Real Time Strategy. Command & Conquer jest jednym z prekursorów gatunku RTS'ów. Wyznaczyła ona nowe standardy rozwoju tego typu gier. Gra Command & Conquer doczekała się wielu kontynuacji, jak również i serii. I tak powstały serie: Red Alert - dziejąca się w alternatywnej rzeczywistości, w której Związek Radziecki wygrał wojnę; C&C: Generals - mająca miejsce w czasach współczesnych, nawiązująca do jakże aktualnego tematu terroryzmu na bliskim wschodzie oraz C&C: Tiberian Sun. - serial Sci-Fi, w której graczowi przychodzi walczyć o radioaktywny związek tiberian. Generalnie niektóre z serii mają swoje kontynuacje, natomiast inne jak na razie pojedynczą część, albo wydanie kontynuacji w planach. Natomiast Command & Conquer jest pierwszą z serii, która odniosła sukces i zapoczątkowała swoista nową erę w historii gier strategii czasu rzeczywistego - real time strategies. U nas do pobrania absolutnie za darmo bez dodatkowych opłat.

Licencja: Freeware Rozmiar pliku: 1 MB
Dodano: 26-11-2006 Downloadów: 12294 Oceny: 9.0 (4 Głosów)
Oceń ten zasób | Detale
Kategoria: GRY/GRY STRATEGICZNE

  Eye of the Kraken  Popularność
Opis: Eye of the Kraken przygodówka Eye of the Kraken advanture game

Eye of the Kraken jest to humorystyczna przygodówka, wydana w 2002 roku. Akcja toczy się na jachcie pasażerskim, a naszym zadaniem jest odnalezienie tajemniczego artefaktu "Eye of the Kraken", który podobno jest tak potężny, iż daje on właścicielowi tego artekaftu absolutna władzę nad światem.
Licencja: Freeware Rozmiar pliku: 152 MB
Dodano: 27-11-2006 Downloadów: 11981 Oceny: 8.0 (9 Głosów)
Oceń ten zasób | Detale
Kategoria: GRY/GRY PRZYGODOWE

 


Polecamy: Skiny do Minecraft Minecraft
Copyright © 2006 - 2017 RGAMEZ All Rights Reserved